Pasidžiaukime. Edukacinių konkursų „Olympis 2020 - Rudens sesija“ rezultatai

Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“:

Lina Aleknavičienė

Dėkojame mokytojams, kurių mokiniai gavo diplomus:

Mokytojas Dalykas

Birutė Krajinienė Lietuvių kalba ir literatūra

Giedrė Motiejuitė Geografija

Ingrida Jakienė Anglų kalba

Lina Aleknavičienė Matematika

Lina Karkliuvienė Informacinės technologijos

Loreta Jankauskienė Anglų kalba

Ramunė Ambroževičienė Lietuvių kalba ir literatūra

Rūta Stankūnienė Biologija

Valentas Ramonas Biologija

Vilija Bartašienė Lietuvių kalba ir literatūra

Vilma Hussein Anglų kalba

Vilma Kubilinskaitė Istorija

Vytautas Šalavėjus Lietuvių kalba ir literatūra

Lietuvių kalbos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Laipsnis

1. Gabija Pakatiliūtė 10b 10 klasė 82,2% 55% II

2. Martyna Ripskytė 10 10 klasė 80,33% 50% II

3. Simona Griniūtė 11 11 klasė 94,43% 94% I

4. Viktorija Juldaševa 11 11 klasė 89,98% 80% I

5. Aušrinė Katiliavaitė 11 11 klasė 87,23% 71% II

Anglų kalbos konkurso rezultatai

# Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Laipsnis

1. Gija Danasaitė 9c 9 klasė 100% 100% I

2. Martyna Ripskytė 10 10 klasė 93,19% 54% I

3. Augustė Valytė 11 11 klasė 94% 71% I

4. Simona Griniūtė 11 11 klasė 93,05% 67% I

5. Viktorija Juldaševa 11 11 klasė 93% 65% I

Matematikos konkurso rezultatai

# Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Laipsnis

1. Gija Danasaitė 9c 9 klasė 46,18% -

2. Agnė Jurgelytė 2B 10 klasė 85,52% 89% II

3. Martyna Ripskytė 10 10 klasė 83,43% 85% II

4. Austėja Nainytė 10 10 klasė 71,22% 55% III

5. Viktorija Juldaševa 11 11 klasė 81,83% 77% II

6. Simona Griniūtė 11 11 klasė 76,13% 68% III

7. Aušrinė Katiliavaitė 11 11 klasė 68% 53%

8. Augustė Valytė 11 11 klasė 65,8% 51%

9. Lukas Sveikackas 11 11 klasė 65,25% -

Biologijos konkurso rezultatai

# Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Laipsnis

1. Gija Danasaitė 9 9 klasė 86,4% 84% II

2. Martyna Ripskytė 10 10 klasė 82,66% 80% II

3. Augustė Valytė 11 11 klasė 76,95% 63% III

Informacinių technologijų konkurso rezultatai

# Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Laipsnis

1. Lukas Sveikackas 11 11 klasė 62,17% -

Istorijos konkurso rezultatai

# Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Laipsnis

1. Simona Griniūtė 11 11 klasė 89,87% 55% I

Geografijos konkurso rezultatai

# Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Laipsnis

1. Agnė Jurgelytė 2B 10 klasė 69,48% 71% III

2. Gabija Pakatiliūtė 10b 10 klasė 62,51% 51%

3. Lukas Sveikackas 11 11 klasė 27,03% -

Chemijos konkurso rezultatai

# Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Laipsnis

1. Gija Danasaitė 9 9 klasė 62,57% 51%

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas