Gimnazijos moksleivė abiturientė iškovojo bronzos medalį geografijos Respublikinėje olimpiadoje

Įvyko XXXIII geografijos olimpiada. Joniškio „Aušros“ gimnazijos moksleivė abiturientė Ugnė Šilinskaitė iškovojo bronzos medalį. Geografijos konkursuose – tai labai aukštas pasiekimas. Respublikinėse olimpiadose Ugnė dalyvauja nuo 9 klasės. Trečiajame ture taip pat dalyvavo vienuoliktokė Monika Sabuckytė (3ga klasė). Monika surinko itin daug taškų. Rungtis su geriausiais Lietuvos geografais ir iššūkis, ir garbė!  I etape dalyvauja apie 1000 dalyvių, į III republikinės olimpiados etapą pagal surinktų taškų skaičių patenka apie 90 dalyvių. Beveik pusė Lietuvos rajonų savivaldybių mokinių nesurenka taškų skaičiaus, lemiančio praeinamąjį balą į respublikinę olimpiadą. Geografijos mokytoja didžiuojasi visais savo XXXIII geografijos olimpiadoje dalyvavusiais mokiniais: Kotryna Ramonaite (1ga klasė), Ąžuolu Rudnicku (1gb klasė), Aukse Norvaišaite ir Luku Zubausku (2gc klasė), Beatriče Kozmianaite (3gb klasė), Viliumi Vipartu, Luku Sveikacku (3ga klasė), Domantu Keturakiu (4ga klasė).