Geografijos – istorijos Academia mokiniai vyko į Klaipėdą

Birželio 10 d. gimnazijos geografijos – istorijos Academia  25 mokiniai su mokytojomis G. Motiejuite ir  V. Kubilinskaite vyko į Klaipėdą. Veiklų būta daug, įvairių, informatyvių ir aktyvių. Mokytojos papasakojo apie Mažosios Lietuvos sudėtingą istoriją, lietuvininkų išskirtinumą ir jų gyvenimo būdą, vaikštant Klaipėdos senamiesčio gatvelėmis supažindino su Memelio - Klaipėdos istorija. Apsilankyta Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje. Mokiniams pristatyta uosto veikla, ateities vizijos ir planai, supažindinta su profesinės veiklos galimybėmis. Pajūrio regioninio parko lankytojų centro administratorius ir mūsų  gimnazijos alumnas Simonas Bendikas suorganizavo labai turiningą programą moksleiviams: supažindinta su Baltijos jūros vandens ypatybėmis, gintaro rinkimo subtilybėmis ir kt. Praeitas žygis pajūriu Olando kepurės teritorijoje, sudaryta galimybė apsilankyti ir atlikti užduotis II pasaulinio karo metu vokiečių pastatytame pajūrio apsaugos bunkeryje Memel – Nord. Ir visur lydėjo gera nuotaika, bei puikus oras!